BOTOKS SERIAL Odcinek 1 Sezon 1 Przemiana – S01E01 (2018)

Oglądaj pierwszy odcinek serialu BOTOKS Online

BOTOKS SERIAL ODCINEK 1 (S01E01)

_________________________________________________________________________

OGLĄDAJ OD POCZĄTKU DO KOŃCA CAŁY SERIAL BOTOKS ZA DARMO PRZEZ 14 DNI

KLIKNIJ W PONIŻSZY BANNER ABY OGLĄDAĆ LEGALNIE I ZA DARMOPRZEZ 14 DNIBOTOKS SERIAL ODCINEK 1

OGLĄDAJ LEGALNIE SERIAL BOTOKS ODCINEK 1 SEZON 1

ZAREJESTRUJ SIĘ W PROGRAMIE ABY OTRZYMAĆ 14 DNI DARMOWEGO OGLĄDANIA!

WSZYSTKIE PRODUKCJE VEGI W JEDNYM MIEJSCU ZA DARMO PRZEZ 14 DNI

wypróbuj i oglądaj serial botoks odcinek 1

Botoks Serial Odcinek 1 Sezon 1 – Przemiana – S01E01 (2018)

Odcinek pierwszy autorskiego serialu Patryka Vegi „Botoks” – Przemiana. Jest to pierwszy odcinek tego co przygotował dla nas Vega w swojej najnowszej serii. Jeśli należysz do tych którym spodobał się oryginalny film, ten serial z pewnością przyłoży Cie w fotel. W odcinku pierwszym który ma tytuł Przemiana nasi pierwszorzędni bohaterowie – Darek oraz Daniela są mocno załamani. Wszystko przez to ponieważ akcja zaczyna się od tego że ich matka nieszczęśliwie przewraca się na schodach i następnie ginie. Dzieci tą wiadomość uzyskują od swojego ojca. Następnie cała trójka postanawia się upić. Po spotkaniu, kiedy ojciec opuszcza Daniele oraz Darka zostaje potrącony przez samochód zaraz po tym jak wyszedł na ulicę. Niestety Ojciec nie przeżył tego wypadku. Po kolejnej tragedii, bohaterowie zaczynają przygotowywać się do pogrzebu. Nasi bohaterowie pochodzili z patologicznej oraz bardzo biednej rodziny w związku z tym nie mieli żadnych pieniędzy. Ponieważ pogrzeb miał być jak najtańszy, bohaterowie postawili na kremację. Główny bohater Darek postanawia że sam pochowa swoich rodziców koło babci i w związku z tym nie potrzebuje grabarza. Botoks S01E01 – oglądaj na naszej stronie.

Dwójka rodzeństwa po zaistniałej sytuacji postanawia zostać ratownikami medycznymi. Mężczyzna postanawia zakupić lewą maturę za środki które udało mu się pozyskać podczas pogrzebu. Wszystko w skutek przekrętu. Po udaniu się do szkoły ratowniczej, daniela bardzo się przykłada oraz regularnie uczy. Zależy jej zdecydowanie bardziej niż jej bratu którego kompletnie to nie interesuje a na lekcjach się zabawia.

Jeśli potrzebujesz trochę relaksu Botoks Serial Odcinek 1 – zdecydowani spełni tą rolę. Cały sezon serialu jest już dostępny na naszej stronie aby obejrzeć pozostałe odcinki kliknij tutaj.

 Oglądaj filmy Patryka Vegi na naszej stronie

Jeśli interesują Ciebie inne produkcje filmowe, koniecznie odwiedzaj naszą stronę. Już w kinach dostępny jest najnowszy film Patryka Vegi, więcej o nim dowiecie się czytając wpis na naszym blogu który znajduje się pod poniższym linkiem:  Kobiety Mafii. Najlepszy film Patryka Vegi?

_________________________________________________________________________

SERIAL: BOTOKS

ODCINEK: Botoks Serial Odcinek 1 ( S01E01 ) – Przemiana

DATA DODANIA: 31-01-2018

REŻYSERIA: Patryk Vega