BOTOKS SERIAL Odcinek 3 Sezon 1 Odwet – S01E03 (2018)

Oglądaj trzeci odcinek serialu BOTOKS Online

BOTOKS SERIAL ODCINEK 3 (S01E03)

_________________________________________________________________________

OGLĄDAJ OD POCZĄTKU DO KOŃCA CAŁY SERIAL BOTOKS ZA DARMO PRZEZ 14 DNI

KLIKNIJ W PONIŻSZY BANNER ABY OGLĄDAĆ LEGALNIE I ZA DARMO PRZEZ 14 DNI BOTOKS SERIAL ODCINEK 3

OGLĄDAJ LEGALNIE SERIAL BOTOKS ODCINEK 3 SEZON 1

ZAREJESTRUJ SIĘ W PROGRAMIE ABY OTRZYMAĆ 14 DNI DARMOWEGO OGLĄDANIA!

WSZYSTKIE PRODUKCJE VEGI W JEDNYM MIEJSCU ZA DARMO PRZEZ 14 DNI

wypróbuj i oglądaj serial botoks odcinek 3

Botoks Serial Odcinek 3 Sezon 1 – Odwet – S01E03 (2018)

Odcinek trzeci serialu BOTOKS, to klasyczny styl Patryka Vegi. Znów mamy powrót wulgarnych żartów a stonowany styl drugiego odcinka jest tutaj nieobecny. Odcinek ma tytuł Odwet i wątkiem przewodnim jest zemsta głównych bohaterów na jednym z sanitariuszy który jak okazało się jest gwałcicielem.  Jest to kolejny wątek który pojawia się Serialu Botoks w odcinku 3 oraz rozszerza jego fabułę. Pojawia się tutaj doktor Winkler Beata. Próbuje ona popełnić samobójstwo zaraz po tym jak przeżyła wypadek na motocyklu. Niestety na domiar złego została wykorzystana przez gwałciciela który we wcześniejszych odcinkach wykorzystał Marka. Danie, Darek oraz Beata planują wspólną zemstę która ma za zadanie raz na zawszę wybić podobne zachowania z głowy oprawcy.

Styl Patryka Vegi wraca w Odcinku 3 serialu Botoks

W tym odcinku wracają motywy za które niektórzy kochają Vegą a inni nienawidzą. Jest on przesycony wulgarnością, sekscem i przemocom. Vega w swoim stylu robi wszystko aby maksymalnie zaszokować widza oraz wywołać u niego konsternację i emocje które są obecne podczas bardzo wstrząsających okoliczności. W odcinku 3 znajdziemy wszystko to z czego słynie reżyser. Brakuje tutaj symboliki, wszystko jest przedstawione w sposób jednoznaczny, bez alizji czy dwuznaczności.

W odcinku trzecim poznamy również kolejną postać, chłopca chorego na raka. Reżyser w najmniej oczekiwanym momencie przedstawia widzowi tak poruszający temat, prezentujący cierpienia młodego człowieka w jego ostatecznym stanie. Więcej dowiecie się oglądając serial samemu.

_________________________________________________________________________

SERIAL: BOTOKS

ODCINEK: Botoks Serial Odcinek 3 ( S01E03 ) – Odwet

DATA DODANIA: 14-02-2018

REŻYSERIA: Patryk Vega