GDZIE ZOBACZYĆ BOTOKS FILM & SERIAL

admin Luty 5, 2018 Obejrzone 311

Trzydziestego pierwszego stycznia na platformę SHOWMAX trafił pierwszy z sześciu odcinków nowego serialu Patryka Vegi który nazywa się BOTOKS. Serial jest kontynuacją historii znanej z filmu o tym samym tytule. Gdzie zobaczyć botoks?

Oglądaj serial Botoks

Gdzie zobaczyć Botoks w pełnej wersji

Oglądaj pierwszy odcinek serialu BOTOKS „Przemiana”

Oglądaj Serial Botoks odcinek 1 S01E01

Serial botoks w reżyserii Patryka Vegi nie jest tym samym co mieliśmy przyjemność oglądać w wersji filmowej. Jest to rozszerzenie wątków które mogliśmy zaobserwować w oryginalnej części filmu który miał swoją premierę 29 września ubiegłego roku. Po pierwszym tygodniu w którym film trafił do kin obejrzało go ponad 1 milion widzów w całej Polsce. W następnych trzech tygodniach liczba ta znacząco wzrosła osiągając liczbę prawie 2 milionów widzów. W produkcji mieliśmy okazję zobaczyć takie gwiazdy polskiego kina jak:

Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Marieta Żukowska, Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijanski, Janusz Chabior, Grażyna Szapołowska i Wojciech Machnicki. Gdzie zobaczyć botoks oraz jego gwiazdy – zapraszamy do innych artykułów

 

Czemu Botoks jest tak kontrowersyjny | Kilka Ciekawych faktów

Film był mocno kontrowersyjny głównie przez fakt ukazania polskiej służby zdrowia, swój wulgarny język oraz nie strojący od przekleństw i wulgaryzmów całokształt. W rzeczywistości film to historie bardzo autentyczne silnych oraz zdeterminowanych i mocno wyrazistych lekarek, które są na etapie zmagania się z najtrudniejszymi decyzjami życiowymi oraz ogromnymi problemami takimi jak: presja macierzyństwa, dyskryminacja płciowa, walka o prawo do własnych wyborów oraz własnych poglądów. Gdzie zobaczyć botoks czytaj dalej aby się dowiedzieć.

Oglądaj serial Botoks

Już niedługo pojawi się nowy film Vegi Kobiety Mafii który może okazać się jeszcze większym hitem niż poprzednie produkcje!

Głównym punktem wyjścia były rozmowy z prawdziwymi lekarzami, komentuje założyciel całego przedsięwzięcia – Patryk Vega. Uważa on że brakuje współczesnego filmu lub serialu który w autentyczny oraz prawdziwy sposób opowiadałby o tym co się dzieje w Polskiej służbie zdrowia. Dlatego ponieważ zawód lekarza oraz służba zdrowia z pewnego punktu widzenia owiane są swego rodzaju tajemnicą. To bardzo hermetyczne środowisko w którym każdy chroni osoby które znajdują się wewnątrz. My jako zwykli śmiertelnicy widzimy tylko część, fasadę, ponieważ pewne informacje nie wyciekają na zewnątrz. Gdzie zobaczyć botoks – film już niedługo na DVD.

Gdzie zobaczę oryginalny serial ?

Współodpowiedzialny za stworzenie serialu serwis Showmax zapowiedział że serial trafi do publiczoności już 31 stycznia. Jeśli byłeś zszokowany filmem, ten serial wbije Ciebie w fotel – taką treść możemy przeczytać na plakacie. Edit: Serial jest już dostępny pod poniższym linkiem
Oglądaj Serial Botoks odcinek 1 S01E01
Jest to już trzeia seria odcinkowa wyprodukowana przez znanego reżysera Patryka Vege. Wcześniej wyprodukował on również serial na podstawie filmu Pitbull oraz inny komercyjny sukces „Służby Specjalne”. Tym razem tylko na wyłączność serwisu showmax reżyser pogłębia fabułę którą możemy poznać oglądając oryginalny film botoks. Gdzie zobaczyć botoks – Oglądaj Botoks Online Niecodzienny obraz który podbił rekordy popularności i miał drugie co do wielkości otwarcie polskiego kina (plasuje się zaraz po innym filmie Patryka Vegi – pitbull niebezpieczne kobiety) wywołał wiele kontrowersji oraz oraz spowodował nawiązanie dialogu który sprowadza się do dyskusji na temat polskiej służby zdrowia. Film zszokował wielu widzów swoją niesamowitą brutalnością oraz niecodziennym spojrzeniem na całokształt całego podwórka.
Serial Botoks rozszerza fabułę oryginalnego filmu któy miał premierę jesienią zeszłego roku. Pogłębia wątki bohaterów którzy pojawili się w oryginalnym filmie dodatkowo wyprowadzając na plan wcześniej drugoplanowe postacie. Gdzie zobaczyć botoks? Przykładem takim  jest np. transseksualny Marek którego postać została zagrana przez sebastiana fabiańskiego oraz postać lekarki Beaty która w strasznym wypadku straciła swojego narzeczonego. Zginął on w wypadku samochodowym
Categories

Zostaw komentarz

Imię *
Podaj twój nick który będzie się wyświetlać
Email *
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Strona Internetowa