Oglądaj Botoks Online

admin Luty 5, 2018 Obejrzone 308

„Botoks” okazał się kinowym przebojem nie tylko w Kraju nad Wisła. Także w Wielkiej Brytanii nowy film polskiego reżysera Patryka Vegi to hit. Zainteresuj się i oglądaj Botoks online.

Oglądaj Serial Botoks odcinek 1 S01E01

Po 24 dniach od premiery filmu, na ekranach film „Botoks” szczyci się frekwencją przekraczająca 2 075 000 widzów oraz co najważniejsze bardzo istotnym  tytułem kinowego hitu numer jeden w Polsce w dwa tysiące siedemnastym  roku. Oglądaj botoks online na platformie showmax. Wszystkie informacje na naszej stronie. Niesamowite sukcesy filmu Botoks nie ograniczają się tylko i wyłącznie do kraju nad Wisłą. Po bardzo udanym debiucie na Wyspach Brytyjskich , gdzie w trzy dni od premiery zarobił bagatele 1,05 miliona dolarów, film Patryka Vegi niesamowitym szturmem podbił wszystkie kina, zostając co ciekawe – po zaledwie 10 dniach emisji BOTOKSU – najbardziej kasowym i dodatkowo nieanglojęzyczny hitem w 2017 roku na wyspach brytyjskich. Na początku listopada film Patryka Vegi trafił również do USA. Gdzie premierę miał w trakcie BIG Apple Film Festiwal 2017

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się o najnowszym filmie VEGI

Skąd pomysł na Film oraz Serial | Oglądaj Botoks Online

Punktem wyjścia całego filmu były rozmowy ze zwykłymi lekarzami obecnymi w polskiej służbie zdrowia – opowiada o tym twórca oraz reżyser Patryk Vego. Uważa on że nie ma współczesnego filmu który opowiadałby o służbie zdrowia w prawdziwy sposób. Wszystko głównie z tego względu że jest to bardzo hermetyczne środowisko które nie ma zamiaru wprowadzać nikogo do środka i które owiane jest pewną tajemnicą. My jako zwykli śmiertelnicy, zwykli „kowalscy” widzimy tylko fasadę, gdyż pewne informacje nie wyciekają nigdy na zewnątrz

Oglądaj serial Botoks

Szpital ukazany w filmie botoks to nie jest fikcja żadna z popularnych seriali które nacodzień oglądamy, czy folderów prywatnych firm medycznych. To zakład codziennej pracy pracy, gdzie  wylewa się krew. W murach splatają niesamowite losy czterech nietypowych kobiet kobiet. Daniela (Olga Bołądź) pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka służby zdrowia, jeżdżąc na akcje ze swoim nietypowem bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński). Poddając się licznym i trudnym zabiegom medycyny estetycznej zakompleksiona kobieta, z brzydkiego kaczątka niesamowicie zmienia się w bezwzględną oraz jednocześnie odnoszącą wielkie sukcesy przedstawicielkę sporego koncernu farmaceutycznego. Co ciekawe Magda (Katarzyna Warnke) jest ginekologiem położnikiem. Niezwykle interesujący zawód. Swoją niezbyt ciekawą renomę zbudowała tylko i wyłącznie jako etatowa specjalistka od codziennej aborcji.

Oglądaj Serial Botoks odcinek 1 S01E01

Losy bohaterów filmu Botoks

Los powoduje że sama zachodzi w ciążę, co podbudza jej konflikt z ordynatorem (Janusz Chabior) wchodzi w decydujący moment swojego życia oraz dramatyczną fazę, więc zwierzchnictwo szpitala próbuje ją zwolnić. Poukładany świat cenionej  w środowisku chirurg – Patrycji (Marieta Żukowska) rozsypuje się w momencie w którym kobieta dowiaduje się o zdradzie jej ukochanego męża. Podkopane poczucie własnej wartości popycha ją w kierunku niezbyt popularnej i ryzykownej ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje nowe odkrycia Patrycja chce sprawdzić w  dziwnym związku z metroseksualnym gościem Michałem (Piotr Stramowski), który jest zaprzeczeniem prawdziwego  mężczyzny.

Oglądaj produkcje Vegi legalnie

Oglądaj Serial Botoks odcinek 1 S01E01

Beata (Agnieszka Dygant) to dziwna lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci swojego ukochanego narzeczonego. Samotna kobieta znajduje sposób, uśmierza ból, uzależniając się od  bardzo silnych leków opioidowych, które kradnie ze szpitala. Wówczas poznaje faceta Marka (Sebastian Fabijański), dziwnego sanitariusza, który ukrywa przed światem swój własny niesamowity sekret. Już dzisiaj Oglądaj Botoks Online na naszej stronie, dowiedz się GDZIE ZOBACZYĆ BOTOKS FILM & SERIAL.

Categories

Zostaw komentarz

Imię *
Podaj twój nick który będzie się wyświetlać
Email *
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Strona Internetowa